Naujienos DUK Mes Kontaktai

 

Gredomas jau daugelį metų specializuojasi langų uždengimu gamyba ir pardavimuose, net tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Esame patikima įmonė parduodanti aukštos kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus namas ir verslui. Savo paslaugas teikiame Lietuvos ir tarptautinėms statybų, interjero ir dizaino įmonėms.

Didžiausia dalis patirties ir inovacijų atvyko iš Didžiosios Britanijos, kurioje įvykdėm didelių restoranų ir viešbučiu projektų. Dirbome su įvairiais klientais ir atlikome daugybe nestandartinių projektų. Todėl nuolat tobuliname savo žinias ir kaupiame savo patirti, neatsiliekame nuo naujausių tendencijų ir technologijų.

Kompetetingi darbuotojai, draugiškas aptarnavimas, platus asortimentas ir daugiametė patirti padės išsirinkti norimą produktą jūsų namams ar verslui. Atkreipiame dėmesį į kiekvieną detale kuriant jūsų išsvajotą erdve. Tiesioginis darbas su klientais padeda išpildyti visus norus ir vizijas.

Šiandien Mūsų įmonė prekiauja visų Lietuvos rinkoje naudojamų rūsių Langais, Roletais, Žaliuzėmis, Romanetėmis, Markizėmis, ir Tinkleliais nuo uodų. Susisiekite su Mumis, ir leiskite padėti jums kurti jūsų aplinką.

 

Išsikviesti konsultantą

Užsisakyti katalogą

Pateikti užsakymą

Užsisakyti pavyzdžius

Video konsultacija

Įveskite savo duomenis ir laiką kada norėtumėte, kad su jumis susisiektume. Mūsų naudojami socialiniai tinklai yra: facebook, whatsapp, viber