Naujienos DUK Mes Kontaktai

Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas – kad šioje erdvėje galėtumėte leisti visus metus

Balkonas aktualus ne tik daugiabučių, tačiau ir nuosavų namų gyventojams, tačiau būtent pirmieji jam skiria daugiausia dėmesio, kadangi tai yra jų „asmeninė lauko erdvė“, kurią galima kurti taip, kaip tik norisi.

Tiesa, jeigu balkonas yra nestiklintas – dažniausiai šia erdve galima džiaugtis tik vasaromis, kadangi žiemomis pagrindą nukloja sniego puta, kuri gal ir atrodo patraukliai, tačiau yra labai trukdanti tinkamai naudotis balkonu.

Tokiu atveju balkonų stiklinimas – paslauga, kuri gali šiai erdvei suteikti kur kas daugiau funkcionalumo.

Kodėl balkonų stiklinimas yra verta dėmesio paslauga?

Balkono stiklinimas turi būti paliekamas patiems geriausiems savo sferos specialistams. Tik tokiu atveju pavyks pasiekti maksimalią naudą, kurią trumpai aptarsime.

Saugumas

Daugiabučių balkonų stiklinimas suteikia Jūsų būstui kur kas daugiau saugumo. Nors dažniausiai dėl jo labiausiai pergyvena 1 aukšto gyventojai, tačiau pasirūpinti saugumu turėtų kiekvienas, kuris nori tiek ramiai miegoti naktimis, tiek atostogauti, kai namai lieka be priežiūros.

Mažesni temperatūrų svyravimai

Balkonų stiklinimas taip pat padeda sumažinti temperatūrų svyravimus tarp lauko ir kambario erdvės. Tai svarbu ne tik patalpai bei daiktams, kurie ir joje, tačiau taip pat ir žmogui, kuris kartais eina į balkoną pakvėpuoti gryno oro.

Balkonų stiklinimas yra ilgaamžiškas

Ši paslauga ne tik suteiks galimybė mėgautis nuostabia erdve šiandien, tačiau ir dar daugelį metų. Naudojant geriausios kokybės medžiagas – balkono stiklinimas tarnauja dešimtmečiais. Svarbiausia – geri profiliai, geri meistrai ir minimali priežiūra kartą kas kelis mėnesius.

Papildoma izoliacija

Jeigu norite sumažinti šildymo išlaidas – Jums pasitarnaus ši paslauga. Kadangi ji puikiai izoliuoja patalpas – galite džiaugtis mažesnėmis šildymo išlaidomis, kadangi teks mažiau atsukti reguliuojamus radiatorius, o bute bus visada šilta ir jauku

Balkono stiklinimas suteikia papildomą garso izoliaciją

Balkono stiklinimas padeda izoliuoti patalpas nuo pašalinių garsų. Jeigu norite kuo mažiau girdėti gatvės triukšmo, kuris Jums apsunkina tiek dienas, tiek naktis – tuomet Jums reikia stiklinimo paslaugos, kurią atlieka patyrę meistrai.

Gyvenamosios erdvės plėtimas

Svarbu ir tai, jog įstiklintas balkonas gali būti Jūsų buto gyvenamoji dalis. Tokiu atveju reikalingas vienos sienos griovimas dėl kurio svarbu tartis su architektai bei kitais atsakingais asmenimis, žinoma, savivaldybe.

Produktyvesnis panaudojimas

Įstiklintas balkonas Jums tarnaus visus metus, tad galima kur kas paprasčiau sugalvoti – kaip tą erdvę tinkamai išnaudoti. Jeigu žiemos metu be stiklų ji neturi jokių funkcijų, tai įstiklinus tai gali būti ir sandėliukas, ir poilsio zona – bet kas, kas tik Jums labiausiai tinka ir ko norisi.

Stiklintus balkonus yra labai paprasta vėdinti

Kai kurie pergyvena, kad įstiklinus patalpas kambaryje kur kas labiau kaupsis neskanus kvapas. Tačiau tai nėra tiesa. Stilingai atrodančius langus yra labai paprasta atverti, dažniausiai jie bėgeliais atsidaro į šoną. Taigi, bus išsaugoma daug erdvės ir tuo pačiu vėdinimas – paprastas bei patogus.

Stilinga erdvė ir būsto vertės kėlimas

Galiausiai, berėmis balkonų stiklinimas suteiks Jūs butui kur kas daugiau funkcionalumo, papuoš erdvę, kurioje bus gera būti visus metus. Tai pakelia buto kainą, o kuo vertė didesnė, žinoma, tuo labiausiai laimi savininkas, kuris gali jį pagal poreikius brangiau parduoti arba nuomoti. Taigi, tai yra gera investicija.

Kiek kainuoja balkono stiklinimas?

Balkonų stiklinimo kainos kinta priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikio. Jeigu Jus domina kaina – tokiu atveju kviečiame susisiekti asmeniškai. Mūsų meistrai įvertins Jūsų poreikius, aptars galimybes ir tuo pačiu nurodys – kokios galimos kainos.

Svarbiausia, kad balkono stiklinimas nėra brangus, apskritai – tai yra labai puiki investicija, kuri pakėlus būsto vertę galiausiai leis Jums iš jo uždirbti.

Tiesa, balkonų stiklinimas yra atsakingas darbas, kuris reikalauja ir žinių, ir reikalingų priemonių. Štai todėl ne tik kad neverta patiems bandyti stiklinti, tačiau ir kreiptis į neatsakingus meistrus, kurie neteikia jokių garantijų. Tai yra signalas, kad rezultatas, deja, gali būti labai blogas.

Kokie yra galimi balkonų stiklinimo variantai?

Dėl stiklinimo niuansų visada geriausia tartis su meistrais, kadangi kiekviena situacija yra kitokia, tad kartais tenka taikytis prie tų aplinkybių, kurias „nusako“ Jūsų būstas arba balkonas.

Visgi, mūsų puslapyje yra įvairūs pavyzdžiai, kurie gali Jums padėti susidaryti vaizdą ir tuo pačiu iš variantų rasti tą, kuris labiausiai patinka. Juk kinta ne tik profilių spalva, tačiau ir matmenys, žinoma, paties stiklo spalva bei raštai, kurie gali padėti Jums susikurti jaukumu bei elegancija kvepiančią erdvę, kurioje norėsis būti nuo ryto iki vakaro.

Kadangi balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis yra universalus pasirinkimas, kuris garantuoja ir patvarumą – tereikia rinktis spalvą bei stiklo modelį, kuris papuoš Jūsų būstą.

Balkonas daugeliui nėra svarbi vieta namuose ir taip prarandama erdvė, kuri gali tapti mėgstamiausia visos šeimos vieta. Tai gali būti Jūsų jaukumu, ramybe ir grynu oru kvepianti vieta, kurioje tiek knygos skaitymas, tiek kavos gėrimas – tiesiog kur kas jaunesnis nei bute.

Kitos paslaugos

Išsikviesti konsultantą

Užsisakyti katalogą

Pateikti užsakymą

Užsisakyti pavyzdžius

Video konsultacija

Įveskite savo duomenis ir laiką kada norėtumėte, kad su jumis susisiektume. Mūsų naudojami socialiniai tinklai yra: facebook, whatsapp, viber