Naujienos DUK Mes Kontaktai

Pavėsinių stiklinimas

Pavėsinių stiklinimas - stilingas sprendimas jūsų laisvalaikio erdvei

Pavėsinių stiklinimas yra modernus sprendimas, kuris suteikia galimybę patobulinti laisvalaikio erdvę. Kadangi tokioje pavėsinėje galima bus leisti laiką praktiškai visais metų laikais nepriklausomai nuo oro sąlygų. Stiklinės pertvaros užstos ne tik vėją, bet ir lietų bei netgi sniegą, todėl vienu metu galėsite jaustis saugiai bei komfortiškai ir tuo pačiu mėgautis aplink esančia gamta. Kadangi stiklas nė kiek neribos matomo vaizdo. Be to, toks variantas ne tik sukurs jaukią laisvalaikio erdvę, bet ir suteiks pavėsinei išskirtinumo. Ir ji gali tapti ne tik vieta, kur norisi būtų, bet ir puikiai atrodančiu objektu, kuris papuoš visą sklypą.

Pagrindiniai pavėsinių stiklinimo privalumai

Kiekvienas galėtų įvardinti bent po kelis privalumus, kuriuos suteikė pavėsinių stiklinimas. Kadangi jų yra tikrai nemažai, tačiau kelis galima išskirti kaip pačius dažniausius bei pagrindinius:

Ilgaamžis sprendimas

Nors tokia savotiška erdvės izoliacija leidžia apsisaugoti nuo nepalankių aplinkos sąlygų, tačiau visa konstrukcija lygiai taip pat yra atspari tiek drėgmei, tiek ir temperatūrų pokyčiams. Tad tikrai nereikės nerimauti, kiek ilgai teks džiaugtis tokia jaukia erdve, kadangi ji tarnaus ne vienerius metus. Naudojama tiek konstrukcija, tiek ir visos medžiagos pasižymi atsparumu, todėl pavėsinių stiklinimas bus ilgalaikis sprendimas.

Paprasta priežiūra

Kadangi jos praktiškai nėra ir tikrai neteks rūpintis vienais ar kitais konstrukcijos komponentais. Kadangi jie ne tik ilgaamžiai, bet ir neturi greitai besidėvinčių dalių. Ir vienintelis dalykas, kurio gali prireikti, tai periodiškai apvalyti stiklus, kad pro juos būtų galima mėgautis puiku vaizdu.

Galimybė atverti erdvę

Pagrindinė priežastis, dėl kurios vertinamas pavėsinių stiklinimas, yra ta, jog taip galima susikurti jaukią bei uždarą erdvę ir apsisaugoti nuo nepalankių orų. Tačiau šiltomis vasaros dienomis tikrai nereikės sėdėti įstiklintoje erdvėje, kadangi konstrukcija sukurta taip, jog bet kada būtų galima atverti pavėsinę. Ir tuomet galima mėgautis grynu oru bei visiškai atvira erdve. Taigi, toks sprendimas yra itin universalus ir suteikia jums visiškai laisvę pasirinkti, kokią erdvę norite turėti.

Pavėsinių stiklinimo ir montavimo niuansai

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai pakankamai sudėtingas darbas, juk kiekviena pavėsinė yra skirtinga bei individuali. Tačiau profesionaliems meistrams tikrai nekils problemų įvertinti situaciją ir pasirinkti geriausią sprendimą bei praktiškiausią montavimo variantą.

Todėl dėl šio techninio aspekto galima nesijaudinti. Kadangi iš esmės visas procesas yra pakankamai paprastas ir visais atvejais pavyks rasti geriausiai tinkantį sprendimą. Ir tam tikrai nereikia kažkokio specialaus pasiruošimo arba iš anksto suplanuoti, jog pavėsinei būtų galima pritaikyti tokią konstrukciją.

Kiek gali kainuoti ši paslauga?

Kiekvienu atveju pavėsinių stiklinimas gali kainuoti skirtingai, kadangi tai labai priklauso nuo pačio statinio ypatybių. Lygiai taip pat kainai įtakos turi ir konkretaus varianto pasirinkimas, kadangi gali būti naudojamos skirtingos medžiagos bei skirtingos konstrukcijos. Todėl iš anksto nuspėti būsimas išlaidas būtų pakankamai sudėtinga. Todėl norint sužinoti tikslią kainą reikėtų kreiptis į mūsų specialistus arba pateikti užsakymą. O tuomet jau bus apskaičiuota ir galutinė suma, kiek tai kainuotų.

Tačiau reikėtų įvertinti dar ir tai, jog pavėsinių stiklinimas yra ilgalaikė investicija, kuri leis susikurti norimą erdvę bei joje leisti laiką praktiškai visus metus. Taip pat ši konstrukcija galės būti sėkmingai naudojama ne vienerius metus. Ir ji tikrai papuoš kiekvieno gyvenamąją aplinką. Būtent dėl visų šių privalumų tai tikrai nėra brangus variantas, ypač vertinant kainos ir kokybės santykį.

Kitos paslaugos

Išsikviesti konsultantą

Užsisakyti katalogą

Pateikti užsakymą

Užsisakyti pavyzdžius

Video konsultacija

Įveskite savo duomenis ir laiką kada norėtumėte, kad su jumis susisiektume. Mūsų naudojami socialiniai tinklai yra: facebook, whatsapp, viber