Naujienos DUK Mes Kontaktai

Stiklinimas

category

Pavėsinių stiklinimas

category

Terasos stiklinimas

category

Balkonų stiklinimas

Stiklinimas – paslauga, kuri kuria visus metus tarnaujančias erdves

Balkonas, terasa ir kitos erdvės, kurios užima tarpinę vietą tarp sodo ir namo – gali būti naudojamos tik vasaromis, kai yra šilta, arba visus metus. Kuris variantas labiausiai priimtinas Jums? Kiekvienas renkasi pats. Tačiau tikrai daugelis sutinka, jog stiklinimas yra geriausia pagalba tokiu atveju, kai norisi retai naudojamas būsto erdves „prikelti naujam gyvenimui“.

Balkonų stiklinimas – pasirenkamas vis dažniau

Kalbant apie stiklinimą dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia balkonai. Kodėl? Kadangi daugeliui butų tai yra gana nefunkcionalios erdvės, kai jie nėra įstiklinti. Žinoma, vasaros vakarus labai gera leisti balkone, tačiau šiltasis sezonas yra toks trumpas, kad ilgainiui ši erdvė tampa sandėliuku, daiktų laikymo erdve, tad ne tik negražiai atrodo iš lauko, tačiau ir pats laikymas, kai erdvė yra atvira – nesaugus daiktams.

Štai tuomet ir tampa reikalingas balkonų stiklinimas, kuris dažniausiai pasirenkamas daugiabučių gyventojų.

  • Pirmiausia balkonų stiklinimas vertinamas dėl galimybės sumažinti neigiamą aplinkos poveikį Jūsų daiktams, kurie yra laikomi balkone. Visgi, jeigu jis yra Jūsų mini sandėliukas – tik stiklinimas leis būti ramiu, kad nei sniegas, nei lietus, nei vėjas nedarys neigiamos įtakos daiktams.

  • Žinoma, stiklinimas balkone gali padėti sumažinti Jūsų buto šilumos investicijas. Paprasčiausiai namuose bus kur kas šilčiau, tad galėsite sumažinti reguliuojamų radiatorių temperatūrą.

  • Daugeliui žmonių patinka tai, jog stiklinimas užtikrina ir kur kas didesnį saugumą.

  • Ši galimybė taip pat padės išvengti ir paukščių, kurie dažnai linkę sukti lizdus atviruose balkonuose. O kartu su gyvūnija Jūsų laukia ir apdergti balkonai...

  • Įstiklintas balkonas tampa puikia erdve, kurioje galima leisti laiką ne tik vasaromis. Tiek rudenį, tiek pavasarį čia bus gana šilta. Galiausiai, net ir žiemomis būti balkone – kur kas maloniau.

  • Galėsite džiaugtis ir kur kas geresne garso izoliacija. Ypač aktualu tiems, kurie gyvena judriose gatvėse.

  • Taip pat išvengsite sniego, kuris stora pluta nukloja balkoną žiemomis.

  • Kai kurie įstiklinę balkoną didina erdves savo bute, kadangi griauna vieną sieną. Žinoma, dėl to reikia tartis su specialistais, tačiau jeigu siena nėra atraminė – rezultatas bus puikus, o butas taps erdvesnis!

  • Kuriamos ir patogios balkono vėdinimo galimybės.

  • Galiausiai – patalpa tampa kur kas gražesnė. Profilių pasirinkimas – pagal kiekvieno poreikius!

Pavėsinių ir terasos stiklinimas

Stiklinimas galimas ne tik balkone, tačiau taip pat ir terasose bei pavėsinėse, kurios dažniausiai randamos nuosavuose namuose. Tai yra ilgaamžis sprendimas, kuris, pirmiausia, sukurs labai jaukią erdvę, kurioje norėsis būti kuo ilgiau ir dažniau. Pasikartosime, kad ne tik vasaromis, tačiau taip pat ir kitais metų laikais.

Daugelis žmonių džiaugiasi, kad šios įstiklintos erdvės tampa kur kas švaresnės, jas yra kur kas paprasčiau prižiūrėti, palaikyti tvarką ir tuo pačiu mėgautis lauko erdvėmis, kurios tokios pat švarios ir jaukios kaip kad namai.

Žinoma, kuo daugiau stiklo ir kuo mažiau medinės arba kitos medžiagos erdvės – tuo pati patalpa atrodys didesnė. Ne veltui tai puiki galimybė terasas bei balkonus vizualiai padaryti kur kas didesnius, jaukesnius ir tuo pačiu prabangesnius. Juk tai – ne tik pavėsinė, tačiau ir vieta, kurioje galima paminėti pačias gražiausias gyvenimo šventes.

Įstiklintas erdves – paprasta prižiūrėti

Stiklinimo nauda, kad ir kokia erdvė bus pertvarkoma – akivaizdi. Tačiau reikia nepamiršti, kad stiklas reikalauja priežiūros. Tik tuomet jis atrodys puikiai. Valymui puikiai pasitarnauja langų valymo skystis, o jeigu gyvenate judrioje gatvėje ir stiklas dažnai apsikloja dulkėmis – tokiu atveju valymui tiks muilas ir net nuriebalintojas. Valyti reikia su kempines, baigus – nesausinti. Taip pavyks išvengti dryžių. Po stiklų valymo taip pat reikia nepamiršti nuvalyti ir rėmų, kurie dažniausiai tvarkomi kempine bei vandeniu. Vėlgi, nuvalius naudinga nusausinti.

Pavėsinės stiklinimas – tik geriausiems meistrams

Visi mūsų aptarti pliusai ir galimybės, esame tikri, kad sulaukia nemažai Jūsų dėmesio. Tačiau ar viskas taip paprasta, kai kad buvo aprašyta? Išties – taip, tačiau tik patiems geriausiems meistrams, kurie žino ką daro.

Mūsų komandoje dirba tik patys meistrai, kuriems stiklinimas yra kasdieninis darbas. Jiems svarbu ne tik kokybė, kuri atitinka net ir paties didžiausio perfekcionisto poreikius, tačiau ir greitis, kuris šiuolaikiniam žmogui dažniausiai yra prioritetas. Jeigu nesate tikras, ar stiklinimas yra geras pasirinkimas Jūsų balkone, terasoje, pavėsinėje arba bet kurioje kitoje erdvėje – tokiu atveju galite su mumis susisiekti ir mes ne tik padėsime Jums apsispręsti, ar ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Stiklinimo kaina kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių: pasirenkamo stiklo, kiekio, kitų smulkmenų, kurias sužinojus galime gana tiksliai nusakyti kainoraštį. Esame tikri, kad ši tam tikro objekto korekcija padės Jums iš pagrindų pakeisti erdvės funkcionalumą ir tuo pačiu džiaugtis investicija, kuri tarnaus visą gyvenimą.

Išsikviesti konsultantą

Užsisakyti katalogą

Pateikti užsakymą

Užsisakyti pavyzdžius

Video konsultacija

Įveskite savo duomenis ir laiką kada norėtumėte, kad su jumis susisiektume. Mūsų naudojami socialiniai tinklai yra: facebook, whatsapp, viber