Naujienos DUK Mes Kontaktai

Terasos stiklinimas

Terasos stiklinimas - praktiškas pasirinkimas įvairioms oro salygoms

Šiomis dienomis terasos stiklinimas yra itin populiarus pasirinkimas norint susikurti erdvę, kurioje būtų gerą leisti laiką nepriklausomai nuo oro sąlygų. Kadangi stiklinės pertvaros užtikrina, jog nebus baisus nei lietus, nei stipresnis vėjas ar netgi sniegas. Tačiau tuo pačiu metu jos nė kiek neriboja vaizdo, tad galima jaustis lyg būtumėte lauke ir visiškai atviroje erdvėje. Kam būtent ir yra skirtos terasos – leisti laiką ir mėgautis gamtos ramybe. Be to, yra ne vienas variantas kaip galima susikurti tokią jaukią erdvę, todėl visais atvejais pavyks rasti geriausią sprendimą tiek iš techninės, tiek ir iš vizualinės pusės. Tad ši erdvė gali netgi papuošti bendrą namų išvaizdą.

Pagrindiniai terasos stiklinimo privalumai

Jų yra daugybė ir praktiškai kiekvienas įsirengęs tokią terasą savo namuose galėtų įvardinti nė vieną jos pliusą. Viskas dar labai priklauso, ką labiausiai mėgstate veikti šioje erdvėje, tačiau, kad ir kokia ta veikla bebūtų, ja galėsite užsiimti nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų. Netgi bus dar smagiau komfortiškai leisti laiką ir mėgautis už stiklo krentančiais lietaus lašais. Bet tuo pačiu visiškai nesušlapti.

Ilgaamžiškumas

Nors pagrindinė priežastis, dėl kurios pasirenkamas terasos stiklinimas, yra apsauga nuo nepalankių aplinkos sąlygų, tačiau jos nebus baisios ne tik jums, bet ir visai konstrukcijai. Kadangi jai poveikio neturės nei temperatūrų skirtumai, nei drėgmė. Todėl ši savotiška terasos erdvės uždanga gali būti sėkmingai naudojama ištisus metus ir nesibaiminant, jog kažkas jai galėtų nutikti.

Mažesnės šildymo išlaidos

Terasų stiklinimo kaina kartais gali atrodyti kaip papildomos išlaidos norint susikurti geresnes sąlygas. Tačiau iš tikrųjų tai gali būti ir savotiška investicija, dėl kurios šaltuoju metų laiku galima netgi sutaupyti. Ir nors erdvė tėra atskirta stiklu ir jausmas lyg būtumėte lauke, tačiau to pakanka, jog dalis šilumos išsilaikytų ir neišsisklaidytų į aplinką. Todėl žiemos metu šildymui teks išleisti mažiau, kas tikrai turėtų džiuginti kiekvieną. Ir tai yra dar vienas šio gaminio privalumas.

Galimybė susikurti išskirtinį eksterjerą

Terasos stiklinimas tikrai papuoš kiekvieną būstą. Tuo labiau, kad tai bus galima priderinti prie bet kokio namo fasado ir tuomet, atsižvelgiant į jo ypatybes, pasirinkti labiausiai tinkantį variantą. Ir tai būstui suteiks ne tik unikalumo, bet ir modernumo, o buvimas šioje erdvėje paliks įspūdį kiekvienam. Taigi, tai ne tik praktiškas pasirinkimas norintiems leisti laiką terasoje ištisus metus, bet ir vizualiai patrauklus sprendimas.

Terasos stiklinimas ir šios paslaugos kaina

Daugeliui tikrai bus aktualus finansinis aspektas. Todėl ir klausimas - kiek kainuoja terasos stiklinimas? – bus vienas iš pačių dažniausių, kuris kils ne vienam. Bet tikslią sumą įvardinti būtų pakankamai sudėtinga, kadangi viskas priklauso nuo konkrečios terasos bei pasirinkto varianto.

Tuo labiau, kad praktiškai kiekvienuose namuose ši erdvė kažkiek skirsis. Todėl ir terasos stiklinimas praktiškai visais atvejais bus individualus bei atliekamas pagal asmeninį užsakymą. Taigi, norint sužinoti, kiek tai kainuotų jums, geriausia būtų susisiekti su mūsų specialistais ir jie ne tik apskaičiuos galutinę sumą, bet ir pasiūlys geriausią sprendimą.

Galimybė rinktis iš kelių variantų

Priklausomai nuo kiekvieno asmeninių norų gali būti atliekamas berėmis terasų stiklinimas arba stiklinimas su rėmais. Nors tiek vienas, tiek ir kitas variantas yra pakankamai dažni. Todėl tikrai negalima nė vienų iš jų išskirti kaip geresnio. O pasirinkimas priklausys jau nuo kiekvieno individualių kriterijų bei terasos ypatybių ir tai, kokios norisi erdvės.

Kitos paslaugos

Išsikviesti konsultantą

Užsisakyti katalogą

Pateikti užsakymą

Užsisakyti pavyzdžius

Video konsultacija

Įveskite savo duomenis ir laiką kada norėtumėte, kad su jumis susisiektume. Mūsų naudojami socialiniai tinklai yra: facebook, whatsapp, viber